TITLE

DESCRIPTION

PASOWANIE

Uczniowie klasy  O i  I są już pełnoprawnymi uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie, ponieważ 11 października odbyło się ich  uroczyste pasowanie .  Uroczystość rozpoczęła Pani Wicedyrektor Małgorzata Róg witając wszystkich przybyłych na to święto.   Podczas występu uczniowie klas I  i O zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki podróżując i  odwiedzając krainę miłości, pracowitości, muzyki i mądrości.  Po programie artystycznym  Pani Dyrektor Helena Olkucka uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”.  Na pamiątkę  nowo przyjęta brać uczniowska otrzymała  pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia oraz mały upominek. Życzymy wielu sukcesów na nowej niwie nauki!